NC12P00104J--
NC12P00104J-- KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 100KOHM 4220K 0805
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 100k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 100KOHM 4220K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4220K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 100k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW.
Інші пропозиції NC12P00104J--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC12P00104J-- NC12P00104J-- Виробник : AVX nc12-20-776364.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100000 OHMS 5%
товару немає в наявності
NC12P00104J-- NC12P00104J-- Виробник : KYOCERA AVX nc12_20-3165165.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 100kOhm 5%