NC12P00154JBB
NC12P00154JBB KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 150KOHM 4220K 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 150k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 120 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 150KOHM 4220K 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4220K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 150k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 120 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC12P00154JBB
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC12P00154JBB NC12P00154JBB Виробник : KYOCERA AVX nc12_20-3165165.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 0805 150Kohm 5%