NC1D120C60GTDN
NC1D120C60GTDN NextGen Components
NC1D120C60GTDN.pdf?rlkey=b1a08gpt0lv243znd3l40d2rv&st=bwsn4h34&dl=0
Виробник: NextGen Components
Description: SiC Schottky 1200V 60A TO247- 3L
Packaging: Tube
Package / Case: TO-247-3L
Mounting Type: Surface Mount
Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky
Capacitance @ Vr, F: 2125pF @ 0.1V, 1MHz
Current - Average Rectified (Io): 60A
Supplier Device Package: TO-247-3L
Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SiC Schottky 1200V 60A TO247- 3L, Packaging: Tube, Package / Case: TO-247-3L, Mounting Type: Surface Mount, Technology: SiC (Silicon Carbide) Schottky, Capacitance @ Vr, F: 2125pF @ 0.1V, 1MHz, Current - Average Rectified (Io): 60A, Supplier Device Package: TO-247-3L, Operating Temperature - Junction: -55°C ~ 175°C.