NC1V-1100-20AA IDEC Corporation
Виробник: IDEC Corporation
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 1Pole 20A 250VAC/65VDC
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук