NC20I00332JBE
NC20I00332JBE KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 3.3KOHM 3210K 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3210K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k
Resistance Tolerance: ±5%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 3.3KOHM 3210K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3210K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k, Resistance Tolerance: ±5%, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW.
Інші пропозиції NC20I00332JBE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20I00332JBE NC20I00332JBE Виробник : AVX nc12-20-776364.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 3300 OHMS 5%
товару немає в наявності
NC20I00332JBE NC20I00332JBE Виробник : KYOCERA AVX nc12_20-3165165.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 3300Ohm 5%