NC20I00332KBA
NC20I00332KBA KYOCERA AVX
nc12_20-3165165.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 3.3Kohm 10%
на замовлення 1690 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 3.3KOHM 3210K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3210K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k, Resistance Tolerance: ±10%, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW.
Інші пропозиції NC20I00332KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3210K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k
Resistance Tolerance: ±10%
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW