Продукція > AVX > NC20J00472JBA
NC20J00472JBA AVX
nc12-20-776364.pdf
Виробник: AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 4700ohms 5%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: SMD measurement NTC thermistors, Description: NTC thermistor; 4.7kΩ; SMD; 1206; 3480K; ±5%, Resistance: 4.7kΩ, Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 1206, Case - mm: 3216, Material constant B: 3480K, Type of sensor: NTC thermistor.
Інші пропозиції NC20J00472JBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20J00472JBA NC20J00472JBA Виробник : KYOCERA AVX nc12_20-3165165.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 4700Ohm 5%
товару немає в наявності
NC20J00472JBA Виробник : KYOCERA AVX Category: SMD measurement NTC thermistors
Description: NTC thermistor; 4.7kΩ; SMD; 1206; 3480K; ±5%
Resistance: 4.7kΩ
Tolerance: ±5%