NC20KC0180MBA
NC20KC0180MBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 18OHM 3470K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3470K
B Value Tolerance: ±5%
Resistance in Ohms @ 25°C: 18
Resistance Tolerance: ±20%
Power - Max: 240 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 18OHM 3470K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3470K, B Value Tolerance: ±5%, Resistance in Ohms @ 25°C: 18, Resistance Tolerance: ±20%, Power - Max: 240 mW.
Інші пропозиції NC20KC0180MBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20KC0180MBA NC20KC0180MBA Виробник : AVX nc12-20-776364.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 18 OHMS 20%