NC20MC0102JBE
NC20MC0102JBE KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3910K 1206
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3910K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Part Status: Active
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 1KOHM 3910K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3910K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 1k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Part Status: Active, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20MC0102JBE
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20MC0102JBE NC20MC0102JBE Виробник : AVX nc12-20-776364.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1K OHMS 5%