NC20MC0152JBA
NC20MC0152JBA Kyocera AVX
nc12-20.pdf
Виробник: Kyocera AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 1.5Kohm 5%
на замовлення 62 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 1.5KOHM 3910K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3910K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 1.5k, Resistance Tolerance: ±5%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20MC0152JBA
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3910K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 1.5k
Resistance Tolerance: ±5%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW