NC20N00563KBA
NC20N00563KBA KYOCERA AVX
nc12-20.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 56KOHM 4080K 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4080K
B Value Tolerance: ±3%
Resistance in Ohms @ 25°C: 56k
Resistance Tolerance: ±10%
Grade: Automotive
Power - Max: 240 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 56KOHM 4080K 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4080K, B Value Tolerance: ±3%, Resistance in Ohms @ 25°C: 56k, Resistance Tolerance: ±10%, Grade: Automotive, Power - Max: 240 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції NC20N00563KBA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NC20N00563KBA NC20N00563KBA Виробник : KYOCERA AVX nc12_20.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 1206 56Kohm 10%