NC52W33DF8
NC52W33DF8 Seltech
NC52W33DF8.pdf
Виробник: Seltech
Description: SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 79DB
Packaging: Tray
Size / Dimension: 2.047" Dia (52.00mm)
Shape: Round
Type: Telecom
Technology: Magnetic
Material - Magnet: Ferrite
Termination: Wire Leads
Frequency - Self Resonant: 160Hz
Port Location: Top
Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm)
Part Status: Active
Impedance: 8 Ohms
Power - Max: 5 W
Power - Rated: 3 W
Frequency Range: 160 Hz ~ 20 kHz
Efficiency - dBA: 79.00
Efficiency - Testing: 1W/1M
Efficiency - Type: Sensitivity
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 79DB, Packaging: Tray, Size / Dimension: 2.047" Dia (52.00mm), Shape: Round, Type: Telecom, Technology: Magnetic, Material - Magnet: Ferrite, Termination: Wire Leads, Frequency - Self Resonant: 160Hz, Port Location: Top, Height - Seated (Max): 1.299" (33.00mm), Part Status: Active, Impedance: 8 Ohms, Power - Max: 5 W, Power - Rated: 3 W, Frequency Range: 160 Hz ~ 20 kHz, Efficiency - dBA: 79.00, Efficiency - Testing: 1W/1M, Efficiency - Type: Sensitivity.