Продукція > NIC > NCB1612K480TR NCB1612
NCB1612K480TR NCB1612 NIC
ncb.pdf
Виробник: NIC
1612, фильр индукт. типа R=48 Ом на 100 МГц ,Ferrite Chip Bead до 5А Група товару: Протизавадні фільтри Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук