Продукція > NCE > NCE01P18K
NCE01P18K
Виробник: NCE
100V 18A 85mOhm@10V,16A 70W 1 piece P-channel TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NCE01P18K NCE