Продукція > NCE > NCE30P30K
NCE30P30K
Виробник: NCE
30V 30A 18mOhm@10V,20A 60W 2.5V 1 piece P-channel TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS Група товару: Транзистори Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис NCE30P30K NCE