Продукція > NCE > NCE30TD60BF
NCE30TD60BF
Виробник: NCE
35.5W 60A 600V TO-220F-3 IGBTs Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис NCE30TD60BF NCE