Продукція > NCE > NCE6003X
NCE6003X
Виробник: NCE
N-Channel 60V 3A 1.7W Surface Mount SOT-23 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис NCE6003X NCE