Продукція > NCE > NCEP018N85LL
NCEP018N85LL
Виробник: NCE
MOSFET N-channel 85V 320A 380W TOLL Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис NCEP018N85LL NCE