Продукція > NCE > NCEP028N85
NCEP028N85
Виробник: NCE
N-Channel 85V 200A 245W Through Hole TO-220 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис NCEP028N85 NCE