Продукція > NCE > NCEP60T12AK
NCEP60T12AK
Виробник: NCE
60V 120A 4mOhm@10V,60A 180W 2.4V 1 N-channel TO-252-2(DPAK) MOSFETs ROHS Група товару: Транзистори Од. вим: шт
Написати відгук
Технічний опис NCEP60T12AK NCE