NCF150S24K
NCF150S24K Advanced Energy / SL Power
Виробник: Advanced Energy / SL Power
Power Supplies - Board Mount 24V, 150W Medically Certified Power Supply, CF Rated, 2.0" x 4.0" size, board-only open frame construction. Meets 4th Edition Medical EMC levels. Class I Input.
на замовлення 222 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук