NCF150S36K
NCF150S36K Advanced Energy / SL Power
Виробник: Advanced Energy / SL Power
Power Supplies - Board Mount 36V, 150W Medically Certified Power Supply, CF Rated, 2.0" x 4.0" size, board-only open frame construction. Meets 4th Edition Medical EMC levels. Class I Input.
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук