Продукція > NICHICON > NCHUWX1E101MCL1GB
NCHUWX1E101MCL1GB Nichicon
Виробник: Nichicon
Конденсатор электролитический SMD (C=100uF +/-20%, 25V, 8*5,4mm, -+85C)... Група товару: Конденсатори Корпус: 8*5,4 Од. вим: шт
кількість в упаковці: 100 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор электролитический SMD (C=100uF +/-20%, 25V, 8*5,4mm, -+85C)... Група товару: Конденсатори Корпус: 8*5,4 Од. вим: шт, кількість в упаковці: 100 шт.