NCM6S1205C
NCM6S1205C Murata Power Solutions
kdc_ncm6-2941166.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 12V IN 5V OUT
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 5V 6W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OTP, SCP, UVLO, Package / Case: 23-SMD Module, 7 Leads, Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 1.2A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 5V, Control Features: Enable, Active Low, Part Status: Last Time Buy, Power (Watts): 6 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 5.2 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCM6S1205C NCM6S1205C Виробник : Murata Power Solutions Inc. kdc-ncm6.pdf Description: DC DC CONVERTER 5V 6W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OTP, SCP, UVLO
Package / Case: 23-SMD Module, 7 Leads
Size / Dimension: 1.26" L x 0.79" W x 0.43" H (32.0mm x 20.0mm x 10.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 1.2A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 5V
Control Features: Enable, Active Low
Part Status: Last Time Buy
Power (Watts): 6 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 5.2 kV