NCN50-FP-W-P4
NCN50-FP-W-P4 Pepperl+Fuchs, Inc.
182960_eng.pdf
Виробник: Pepperl+Fuchs, Inc.
Description: INDUCTIVE AC
Packaging: Box
Package / Case: Module
Output Type: NC/NO, 2-Wire
Sensing Distance: 1.969" (50.00mm)
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: Connector
Voltage - Supply: 20 VAC ~ 253 VAC
Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT)
Sensor Type: Inductive
Ingress Protection: IP68
Написати відгук
Description: INDUCTIVE AC, Packaging: Box, Package / Case: Module, Output Type: NC/NO, 2-Wire, Sensing Distance: 1.969" (50.00mm), Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: Connector, Voltage - Supply: 20 VAC ~ 253 VAC, Material - Body: Polybutylene Terephthalate (PBT), Sensor Type: Inductive, Ingress Protection: IP68, Indicator: LED.