NCP4682DSN30T1G ON Semiconductor
NCP4682-D-64340.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Voltage Regulators 150 MA LN LDO REG 3.0V
на замовлення 2655 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NCP4682DSN30T1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP4682DSN30T1G Виробник : ON Semiconductor NCP4682-D.PDF Description: IC REG LDO 3V 0.15A