NCP562SQ27T1G
NCP562SQ27T1G ON Semiconductor
NCP562-D.PDF
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LDO 2.7V 80MA SC82AB
на замовлення 27000 шт:
Написати відгук
LDO Voltage Regulators 2.7V 80mA CMOS w/Enable.
Інші пропозиції NCP562SQ27T1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP562SQ27T1G NCP562SQ27T1G Виробник : ON Semiconductor NCP562-D-48073.pdf LDO Voltage Regulators 2.7V 80mA CMOS w/Enable