NCP563SQ30T1G
NCP563SQ30T1G ON Semiconductor
NCP562-D-48073.pdf
Виробник: ON Semiconductor
LDO Voltage Regulators 3.0V 80mA CMOS CMOS
на замовлення 2985 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NCP563SQ30T1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP563SQ30T1G NCP562-D.PDF
NCP563SQ30T1G NCP563SQ30T1G Виробник : ON Semiconductor NCP562-D.PDF Description: IC REG LINEAR 3V 80MA SC82AB