NCP5667DS50R4G
NCP5667DS50R4G ON Semiconductor
NCP5667-D.PDF
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LDO 5V 3A D2PAK
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NCP5667DS50R4G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP5667DS50R4G NCP5667DS50R4G Виробник : ON Semiconductor NCP5667_D-2317304.pdf LDO Voltage Regulators 3A LDO 5.0V