NCP715MX15TBG
NCP715MX15TBG ON Semiconductor
NCP715-D.PDF
Виробник: ON Semiconductor
Description: IC REG LDO 1.5V 50MA 6XDFN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: LDO fixed voltage regulators, Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 1.5V; 50mA; XDFN6; SMD, Type of integrated circuit: voltage regulator, Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear, Output voltage: 1.5V, Output current: 50mA, Case: XDFN6, Mounting: SMD, Number of channels: 1, Input voltage: 2.5...24V, Tolerance: ±2%, Manufacturer series: NCP715, Operating temperature: -40...125°C.
Інші пропозиції NCP715MX15TBG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCP715MX15TBG Виробник : ON Semiconductor NCP715-D-355666.pdf LDO Voltage Regulators 50 MA ULTRA-LOW IQ WIDE
товару немає в наявності
NCP715MX15TBG Виробник : ONSEMI NCP715-D.PDF Category: LDO fixed voltage regulators
Description: IC: voltage regulator; LDO,linear,fixed; 1.5V; 50mA; XDFN6; SMD
Type of integrated circuit: voltage regulator
Kind of voltage regulator: fixed; LDO; linear
Output voltage: 1.5V
Output current: 50mA
Case: XDFN6
Mounting: SMD
Number of channels: 1
Input voltage: 2.5...24V
Tolerance: ±2%
Manufacturer series: NCP715
Operating temperature: -40...125°C