NCV8509PDW25R2G
NCV8509PDW25R2G ON Semiconductor
NCV8509-D-1813141.pdf
Виробник: ON Semiconductor
Linear Voltage Regulators 2.5V 100mA Sequenced Dual
на замовлення 997 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NCV8509PDW25R2G NCV8509PDW25R2G Виробник : ON Semiconductor NCV8509-D.PDF Description: IC REG LDO 5V/2.5V 16SOIC