ND.Q-40X2-M10
ND.Q-40X2-M10 ELESA+GANTER
ND.Q.pdf
Виробник: ELESA+GANTER
Category: Accesories for feet
Description: For feet fastening,for profiles; H: 43mm; polyamide; L: 40mm
Internal parts material: brass
Application: for feet fastening; for profiles
Thread: M10
Body material: polyamide
Type of mounting element: stopper
Wall thickness: 2mm
Length: 40mm
Width: 40mm
Height: 43mm
на замовлення 8 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Accesories for feet, Description: For feet fastening,for profiles; H: 43mm; polyamide; L: 40mm, Internal parts material: brass, Application: for feet fastening; for profiles, Thread: M10, Body material: polyamide, Type of mounting element: stopper, Wall thickness: 2mm, Length: 40mm, Width: 40mm, Height: 43mm.