ND03I00331K--
ND03I00331K-- KYOCERA AVX
NTC_DiscThermistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 330OHM 3250K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3250K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 330
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 330OHM 3250K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3250K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 330, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції ND03I00331K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ND03I00331K-- ND03I00331K-- Виробник : AVX NTC_DiscThermistors-1108687.pdf NTC Thermistors 330Ohm 10%