ND03I00471J--
ND03I00471J-- KYOCERA AVX
NTC_DiscThermistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 470OHM 3250K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3250K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 470
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Power - Max: 250 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 470OHM 3250K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3250K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 470, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Power - Max: 250 mW.
Інші пропозиції ND03I00471J--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ND03I00471J-- ND03I00471J-- Виробник : AVX NTC_DiscThermistors-1108687.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 470 OHMS 5%