ND03L00332K--
ND03L00332K-- KYOCERA AVX
NTC_DiscThermistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERM NTC 3.3KOHM 3790K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3790K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Power - Max: 250 mW
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 3.3KOHM 3790K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3790K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 3.3k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Power - Max: 250 mW.
Інші пропозиції ND03L00332K--
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ND03L00332K-- ND03L00332K-- Виробник : KYOCERA AVX NTC_DiscThermistors-3165454.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 3300Ohm 10%