ND03M00472J--
ND03M00472J-- KYOCERA AVX
NTC_DiscThermistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 4700Ohm 5%
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM NTC 4.7KOHM 3950K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 3950K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k, Resistance Tolerance: ±5%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Power - Max: 250 mW.
Інші пропозиції ND03M00472J--
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 3950K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 4.7k
Resistance Tolerance: ±5%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Power - Max: 250 mW