ND03P00333K--
ND03P00333K-- KYOCERA AVX
NTC_DiscThermistors.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: THERMISTOR NTC 33KOHM 4220K DISC
Packaging: Bulk
Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
B25/85: 4220K
B Value Tolerance: ±2%
Resistance in Ohms @ 25°C: 33k
Resistance Tolerance: ±10%
Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm)
Grade: Automotive
Power - Max: 250 mW
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 9000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERMISTOR NTC 33KOHM 4220K DISC, Packaging: Bulk, Package / Case: Disc, 3.5mm Dia x 3.0mm W, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, B25/85: 4220K, B Value Tolerance: ±2%, Resistance in Ohms @ 25°C: 33k, Resistance Tolerance: ±10%, Length - Lead Wire: 1.38" (35.00mm), Grade: Automotive, Power - Max: 250 mW, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ND03P00333K-- ND03P00333K-- Виробник : Kyocera AVX NTC_DiscThermistors-3165454.pdf NTC (Negative Temperature Coefficient) Thermistors 33K OHM 10%