ND2057QE34
ND2057QE34 Inspired Energy
ND2057QE34-spec-v1.0.pdf
Виробник: Inspired Energy
Description: Smart Li-Ion Battery Pack 7.2V
Packaging: Bulk
Battery Cell Size: 18650
Capacity: 6.5Ah
Size / Dimension: 3.40" L x 3.10" W x 0.91" H (86.4mm x 78.7mm x 23.0mm)
Termination Style: Pressure Contact
Battery Chemistry: Lithium-Ion
Structure: Side to Side, 1 Row x 4 Cells
Rechargeability: Yes
Part Status: Active
Voltage - Rated: 7.2 V
Number of Cells: 4
на замовлення 36 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: Smart Li-Ion Battery Pack 7.2V, Packaging: Bulk, Battery Cell Size: 18650, Capacity: 6.5Ah, Size / Dimension: 3.40" L x 3.10" W x 0.91" H (86.4mm x 78.7mm x 23.0mm), Termination Style: Pressure Contact, Battery Chemistry: Lithium-Ion, Structure: Side to Side, 1 Row x 4 Cells, Rechargeability: Yes, Part Status: Active, Voltage - Rated: 7.2 V, Number of Cells: 4.