Продукція > ASI-EZ > NDB2-63C20-3
NDB2-63C20-3
NDB2-63C20-3 ASI-Ez
NDB2_datasheet.pdf
Виробник: ASI-Ez
Description: 3 Pole, 20A, 480V AC, Trip Curve
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 20A
Mounting Type: DIN Rail
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Thermal Magnetic
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 480 V
Number of Poles: 3
на замовлення 240 шт:
Написати відгук
Description: 3 Pole, 20A, 480V AC, Trip Curve, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 20A, Mounting Type: DIN Rail, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Thermal Magnetic, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 480 V, Number of Poles: 3.