Продукція > ASI-EZ > NDB2-63C50-3
NDB2-63C50-3
NDB2-63C50-3 ASI-Ez
NDB2_datasheet.pdf
Виробник: ASI-Ez
Description: DIN rail mount circuit breaker,
Packaging: Tape & Box (TB)
Current Rating (Amps): 50A
Mounting Type: DIN Rail
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CCC, TUV, UL1077
Breaker Type: Thermal Magnetic
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 480 V
Voltage Rating - DC: 125 V
Number of Poles: 3
на замовлення 250 шт:
Написати відгук
Description: DIN rail mount circuit breaker,, Packaging: Tape & Box (TB), Current Rating (Amps): 50A, Mounting Type: DIN Rail, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CCC, TUV, UL1077, Breaker Type: Thermal Magnetic, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 480 V, Voltage Rating - DC: 125 V, Number of Poles: 3.