Продукція > ASI-EZ > NDB2-63C63-1
NDB2-63C63-1
NDB2-63C63-1 ASI-Ez
NDB2_datasheet.pdf
Виробник: ASI-Ez
Description: CIR BRK THERM MAG 63A 240VAC LVR
Packaging: Box
Current Rating (Amps): 63A
Mounting Type: DIN Rail
Actuator Type: Lever
Approval Agency: UL1077
Breaker Type: Thermal Magnetic
Part Status: Active
Voltage Rating - AC: 240 V
Number of Poles: 1
на замовлення 1000 шт:
Написати відгук
Description: CIR BRK THERM MAG 63A 240VAC LVR, Packaging: Box, Current Rating (Amps): 63A, Mounting Type: DIN Rail, Actuator Type: Lever, Approval Agency: UL1077, Breaker Type: Thermal Magnetic, Part Status: Active, Voltage Rating - AC: 240 V, Number of Poles: 1.