NDL4809SC
NDL4809SC Murata Power Solutions
kdc_ndl-2488941.pdf
Виробник: Murata Power Solutions
Isolated DC/DC Converters 2W 48V to 9V 222mA Single Output
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції NDL4809SC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
NDL4809SC NDL4809SC Виробник : Murata Power Solutions Inc. kdc-ndl.pdf Description: DC DC CONVERTER 9V 2W