Продукція > RELPOL > NEED-220DC-11-16-8R
NEED-220DC-11-16-8R
NEED-220DC-11-16-8R RELPOL
e_NEED-...-16-8….pdf
Виробник: RELPOL
Category: Programmable Relays - Base Modules
Description: Programmable relay; 250VAC/10A; IN: 16; Analog in: 3; OUT: 8; NEED
Kind of output 1: relay
Electrical connection: screw terminals
Number of outputs: 8
Number of analog inputs: 3
Number of inputs: 16
Supply voltage: 220V DC
Output 1 electrical parameters: 250V AC / 10A