Продукція > RELPOL > NEED-24DC-11-08-4T
NEED-24DC-11-08-4T
NEED-24DC-11-08-4T RELPOL
e_NEED-...-08-4….pdf
Виробник: RELPOL
Category: Programmable Relays - Base Modules
Description: Programmable relay; 250VAC/10A; IN: 8; Analog in: 2; OUT: 4; NEED
Manufacturer series: NEED
Kind of input 1: digital
Additional functions: operation mode switch STOP/RUN, LED input/output state indicator
Type of automation module: programmable relay
Kind of output 1: transistor
Electrical connection: screw terminals
Number of analog inputs: 2
Number of outputs: 4
Number of inputs: 8
Supply voltage: 24V DC
Output 1 electrical parameters: 250V AC / 10A