Продукція > RELPOL > NEED-24DC-22-16-8T-D
NEED-24DC-22-16-8T-D RELPOL
e_NEED-...-16-8….pdf
Виробник: RELPOL
Category: Programmable Relays - Base Modules
Description: Programmable relay; 250VAC/10A; IN: 16; Analog in: 3; OUT: 8; NEED
Additional functions: operation mode switch STOP/RUN, LED input/output state indicator
Type of automation module: programmable relay
Kind of output 1: transistor
Electrical connection: screw terminals
Number of analog inputs: 3
Number of outputs: 8
Number of inputs: 16
Supply voltage: 24V DC
Output 1 electrical parameters: 250V AC / 10A