NEH220M63ED
NEH220M63ED NTE Electronics, Inc
nev_neh.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 220UF 20% 63V AXIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.394" Dia x 1.024" L (10.00mm x 26.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 220 µF
Voltage - Rated: 63 V
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 220UF 20% 63V AXIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.394" Dia x 1.024" L (10.00mm x 26.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 220 µF, Voltage - Rated: 63 V.