NEH22M100CC
NEH22M100CC NTE Electronics, Inc
nev_neh.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL
Tolerance: ±20%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 100 V
на замовлення 264 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 22UF 20% 100V AXIAL, Tolerance: ±20%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.315" Dia x 0.630" L (8.00mm x 16.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 100 V.