NEH3300M35GF
NEH3300M35GF NTE Electronics, Inc
nev_neh.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 35V AXIAL
Packaging: Bag
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.709" Dia x 1.417" L (18.00mm x 36.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 3300 µF
Voltage - Rated: 35 V
на замовлення 663 шт:
Написати відгук
Description: CAP ALUM 3300UF 20% 35V AXIAL, Packaging: Bag, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.709" Dia x 1.417" L (18.00mm x 36.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 3300 µF, Voltage - Rated: 35 V.