NEHH4.7M450DD
NEHH4.7M450DD NTE Electronics, Inc
nevh_nehh.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 4.7UF 450V AXIAL
Packaging: Bag
Tolerance: -10%, +75%
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.512" Dia x 0.984" L (13.00mm x 25.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 4.7 µF
Voltage - Rated: 450 V
на замовлення 196 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 4.7UF 450V AXIAL, Packaging: Bag, Tolerance: -10%, +75%, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.512" Dia x 0.984" L (13.00mm x 25.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 4.7 µF, Voltage - Rated: 450 V.