NEHH470M160HJ
NEHH470M160HJ NTE Electronics, Inc
nevh_nehh.pdf
Виробник: NTE Electronics, Inc
Description: CAP ALUM 470UF 160V AXIAL
Tolerance: -10%, +75%
Packaging: Bag
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.866" Dia x 2.047" L (22.00mm x 52.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C
Capacitance: 470 µF
Voltage - Rated: 160 V
на замовлення 728 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM 470UF 160V AXIAL, Tolerance: -10%, +75%, Packaging: Bag, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.866" Dia x 2.047" L (22.00mm x 52.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Lifetime @ Temp.: 1000 Hrs @ 85°C, Capacitance: 470 µF, Voltage - Rated: 160 V.